windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Programy Windows 10 Mobile

Serwis randkowy Badoo usuwa oficjalną aplikację z Windows 10 Mobile

Aplikacje społecznościowe należą do jednych z najchętniej pobieranych i używanych ze wszystkich kategorii na urządzeniach mobilnych. Nic więc dziwnego, że wszelkiego rodzaju serwisy randkowe, jak Tinder czy Badoo starają się wprowadzać swoje programy na wszystkie liczące się platformy. Niestety, dzisiaj serwis Badoo poinformował, że jego oficjalna aplikacja nie będzie dłużej dostępna dla urządzeń z systemem Windows 10 Mobile.

Badoo jest jednym z największych serwisów randkowych na świecie. Zrzesza on osoby poszukujące rozrywki i ciekawych ludzi z którymi można nawiązać kontakt. Największe zagęszczenie osób korzystających z tego serwisu społecznościowego możemy dostrzec w Ameryce Łacińskiej, Hiszpanii, Francji oraz we Włoszech. Serwis stale się rozwija i poza wprowadzaniem nowych opcji, powiększa również bazę aktywnych użytkowników.

Oficjalna aplikacja Badoo pojawiła się na urządzenia z systemem Windows Phone 8.0 w roku 2012. W tamtym czasie serwis posiadał około 150 milionów aktywnych użytkowników, również z Polski. W ciągu ostatnich czterech lat liczba osób korzystających z Badoo wzrosła ponad dwu krotnie do 324 milionów w roku 2016.

Niestety, dzisiaj serwis WindowsPhoneApps.es poinformował, że serwis nie zamierza wspierać swojej aplikacji dla systemu Windows 10 Mobile, a zatem już niedługo nie będzie jej można pobrać ze sklepu Windows.

Support Badoo przekazał następującą informację dotyczącą aplikacji na urządzenia z Windows 10 Mobile:

Hello,

Thanks for your email.

Unfortunately Badoo is no longer compatible with your terminal. We launch new features continuously to improve our service, but it seems your phone is no longer able to support them. This means that you can no longer enjoy the experience of Badoo like you should. To continue using our service, we recommend that you access through the site through the web browser on your phone or your computer.

We apologize for any inconvenience caused to you by this change.

Co ciekawe, aplikacja w dalszym ciągu będzie dostępna dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.0 oraz Windows Phone 8.1. Użytkownicy w dalszym ciągu bez żadnych zakłóceń będą mogli pobierać ją ze sklepu Windows.

Co myślicie o niewspieraniu aplikacji Badoo dla urządzeń z systemem Windows 10 Mobile? Korzystacie z tego serwisu społecznościowego? Czy w tej sytuacji znaczną przewagę zyska Tinder z bardzo dobrą aplikacją trzecią 6tin? Czekamy na wsze komentarze i opinie

źródło: MSpoweruser