windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Mobile

PoGo-UWP – nieoficjalna aplikacja PokemonGo na Windows 10 ma zacząć działać ponownie

Wygląda na to, że wraz z pojawieniem się PokemonGo, w świecie mobilnego Windowsa zaistniała kolejna „opera mydlana” na miarę Snapchata. Najpierw zupełny brak aplikacji, niezwykle popularnej na innych systemach, następnie pojawiająca się nieoficjalna aplikacja, która następnie zostaje zablokowana, aby po jakimś czasie znów zaistnieć i wrócić do użytkowników Windowsa.

Najpierw donosiliśmy Wam o tym, że nieoficjalna aplikacja Pokemon Go na mobilnego Windowsa jest dostępna, następnie informowaliśmy, jak została zablokowana i przestała działać, a dziś mamy przyjemność napisać, że PokemonGo powinno już niedługo ma wrócić na Windows Mobile, wciąż w postaci nieoficjalnej aplikacji.

A new API has been finalized and is currently in the process of being implemented. We should see a new build soon, with an updated API and some UI changes. Worth the wait.

Jak na GitHubie dedykowanym aplikacji PoGo-UWP donosi autor, nowe API jest już w trakcie wdrażania do aplikacji. Działa ono mimo zaimplementowania szyfrowanych cyfrowych podpisów przez twórców oryginalnej aplikacji, w jakiś sposób obchodząc to zabezpieczenie. Ponadto twórca zapowiada częściowe zmiany w interfejsie użytkownika aplikacji PoGo-UWP.

Oczywiście nie wiadomo, jak długo twórcom nowego API uda się utrzymać nieautoryzowany dostęp do serwerów twórców PokemonGo, firmy Niantic, dlatego musimy mieć na uwadze, że PoGo-UWP może znów w każdej chwili przestać działać.

Jeżeli chciałbyś zainstalować nieoficjalne PokemonGo na swoim telefonie z Windows 10 Mobile zapraszamy do naszej instrukcji, znajdującej się w tym wpisie: Nieoficjalna aplikacja Pokemon GO dostępna na Windows Mobile.

Źródło: winbeta.org