windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10 Windows 10 Mobile

Fan Pokemon GO stworzył model trenera z motywem Windows 10

Gra Pokemon GO do tego stopnia zawładnęła światem urządzeń mobilnych, że trudno dziś o równie popularny tytuł. Niestety nie doczekaliśmy się jeszcze wersji produkcji dedykowanej systemowi Windows 10. Chodzą jednak słuchy, że mamy szansę na debiut gry w przypadku naszej ulubionej platformy. Jeden z jej fanów – znany pod nickiem Dragos Licar – do tego stopnia chce zwrócić uwagę twórców na ów problem, że przygotował skórkę trenera z motywem Windows 10.

pkmn-768x401

Szaleństwo związane z Pokemon GO w błyskawicznym tempie angażuje kolejnych użytkowników smartfonów. Warto jednak wspomnieć, że gra ta ma zarówno sporo fanów, jak i przeciwników. My, jako osoby związane ze smartfonami Lumia, nie mamy okazji sprawdzić wspomnianej produkcji. Kilkanaście dni temu pojawiła się jednak szansa na to, że w Pokemon GO zagramy. Na jednym z fanpage Microsoft pojawiła się informacja, wskazująca na to że prace nad wersją gry dla „okienek” już trwają.

Trudno w tej chwili zweryfikować na ile jest to wiarygodna informacja. Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejne wieści związane z konwersją produkcji dla Windows 10. Mam nadzieję, że pojawią się one już wkrótce. Obecność Pokemon GO w Sklepie Windows mogłaby przekonać nowych użytkowników do rozpoczęcia przygody z mobilnym Windowsem.

Źródło: WinBeta