windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Programy Windows 10 Mobile

Nowy Skype dla Windows 10 Mobile dostępny do pobrania

Aplikacja Skype dla mobilnego Windowsa, mimo wielu ciekawych alternatyw, ciągle wykorzystywana jest przez wielu z nas do prowadzenia rozmów wideo. Niestety jej oficjalna wersja dawno nie była ulepszana przez Microsoft. Dlatego z niecierpliwością czekamy na nową wersję komunikatora. Od dziś testować ją mogą członkowie programu Windows Insider.

uwp-mobile

Aplikację cechuje przejrzysty interfejs. Użytkownikom zaoferuje wszystkie najważniejsze funkcje dostępne w przypadku Skype. Dodatkowo warto wspomnieć, że programiści z Redmond pracują nad przygotowaniem w pełni funkcjonalnej usługi Messaging Everywhere, która na pokład smartfonów pracujących pod kontrolą Windows 10 Mobile trafić ma jeszcze tego lata. Nowa aplikacja Skype natomiast, testowana będzie do momentu, w którym wydana zostanie oficjalna aktualizacja Redstone 1. Od tego momentu będą mogli z niej korzystać wszyscy użytkownicy Windows 10 Mobile.

Cieszy fakt, że Microsoft rozwija swoje kluczowe usługi z myślą o mobilnej „dziesiątce”. Szkoda tylko, że w przypadku innych, znanych aplikacji Sklep nadal świeci pustkami. A czy Wy sprawdzaliście już nową wersję Skype? Czekamy na Wasze opinie.

Pobierz Skype dla Windows 10 Mobile: [LINK]

Źródło: Microsoft