windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Miłośnicy sportu, aplikacja RedBullTV już dostępna na nasze telefony i komputery!

Jedne marki Windowsa opuszczają, a inne, na szczęście, wciąż oferują wsparcie dla naszego niszowego systemu. Całkiem niedawno donosiliśmy Wam o rozpoczęciu beta testów nowej aplikacji Vibera (czytaj: Viber rozpoczął beta testy aplikacji dla Windows 10 Mobile), a już dziś mamy przyjemność donieść Wam o nowej aplikacji od Red Bulla, która niewątpliwie zadowoli wkręconych miłośników wszelkich sportów ekstremalnych.

Najważniejszym faktem, poza samym pojawieniem się aplikacji, jest to, że oparta jest ona o platformę UWP (Universal Windows Platform), co oznacza, że dostępna jest na wszystkie urządzenia z Windows 10. Jestem zdania, że w tym przypadku niebagatelny wpływ na pojawienie się aplikacji od Red Bulla ma właśnie jej uniwersalność. Czy komukolwiek chciałoby się pisać (lub choćby portować) aplikację dla poniżej 1% telefonów? Niekoniecznie, jeśli jednak dodać do tego 300 milionów instalacji Windowsa 10, to całość zaczyna już wyglądać zgoła inaczej.

Aplikacja ma wysoką średnią ocen, co tylko cieszy i pokazuje, że autorzy dołożyli starań, aby działała ona poprawnie. Zapraszamy do oglądania!

[appbox windowsstore 9wzdncrdfn4c]