windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Muzyka i Wideo Programy

Kreator dzwonków w wersji Beta dostępny w sklepie Windows

Ringtone Maker Beta to nowa wersja dobrze nam znanego Kreatora dzwonków, która obecnie dostępna jest w wersji uniwersalnej. Póki co aplikacja dostępna jest dla telefonów z Windows Mobile, wersja na PC powinna pojawić się w sklepie lada moment.

Kreator dzwonków

Do czego służy aplikacja nie trzeba chyba nikomu przypominać, tworzy ona dzwonki z piosenek dostępnych na naszym urządzeniu. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i dopasowany do wyglądu Windows 10. Aby wybrać utwór, z którego chcemy zrobić dzwonek wystarczy kliknąć na 'plusik'. Po tej czynności aplikacja ładuję piosenkę, a my za pomocą osi czasu wybieramy trwać ma nasz dzwonek. Aby wybrać interesujący nas fragment wystarczy przesunąć palcem po załadowanym dźwięku. Jeżeli odsłuchamy zaznaczony fragment i uznamy, że chcemy zapisać go jako dzwonek wystarczy kliknąć na dyskietkę w celu zapisania dzwięku. Po zapisaniu i nadaniu odpowiedniej nazwy możemy dźwięk ustawić na dzwonek połączeń przychodzących.

Pomimo tego, że aplikacja w sklepie widoczna jest jako beta, u mnie, po instalacji, nie widać tego słowa.  Aplikacja jest w wersji 1.0.3500.1 i jak widać po zrzucie z zapisywania dzwonka nie jest ona w 100% spolszczona. Po mimo tej niedoróbki działa ona bardzo szybko i jest stabilna. Pobierzecie ją z linku poniżej.

[appbox windowsstore 9nblggh6gpxj ]