windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Programy

Snapchat dla Windows 10 Mobile trafi do Sklepu Microsoft w przyszłym roku?

Snapchat to aplikacja której debiutu w Sklepie Microsoft wyczekuje całkiem spore grono użytkowników mobilnego oprogramowania z Redmond. Niestety nie mamy możliwości korzystania z „zamienników” komunikatora, lecz ziarno nadziei w sercach użytkowników mobilnego Windows zasiał dziś Rudy Huyn.

Jest to bardzo enigmatyczna wiadomość. Możemy jednak spodziewać się, że w nowym roku Rudy Huyn będzie dwoił się i troił ku temu, by Snapchat w końcu trafił do Sklepu Microsoft. Wiemy doskonale jak do tej pory nieugięci w tej kwestii byli włodarze serwisu. Genialna aplikacja Rudy’ego, jaką był 6snap została permanentnie zablokowana. Rozdawane były także bany dla użytkowników korzystających z nieoficjalnych zamienników Snapchata. Mam nadzieję, że mimo wszystko za zamkniętymi drzwiami prowadzone były rozmowy związane z wydaniem klienta serwisu dla Windows 10 Mobile.

Na oficjalne wieści w tej kwestii musimy jeszcze niestety poczekać. Myślę jednak, że możemy być dobrej myśli, gdyż Rudy Huyn nie zwykł rzucać słów na wiatr. Mam nadzieję, że już wkrótce trafią do nas bardziej konkretne informacje związane z premierą Snapchata dla Windows 10 Mobile.

Źródło: Twitter