windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności News Programy

FeedLab kolejną alternatywą dla użytkowników Feedly?

Z czytników RSS korzysta wielu z nas. Jednym z najpopularniejszych jest Feedly, jednak jego oficjalna aplikacja nie jest nadal dostępna dla Windows Phone. Dotychczas jego chyba najlepszym zastępcą była apka Nextgen Reader. Niedawno jednak w sklepie pojawiło się FeedLab.

76e7a68c-6993-4389-9e7d-8ef596cbea04 b3b135e5-ddc2-41b8-a44c-aa9308b0180f 1b5fbaa7-47e2-4fba-ac4c-b29f75e1a15e

Aplikacja oferuje bardzo przejrzysty, czytelny interfejs, w którym połapie się raczej każdy, kto miał do czynienia z Feedly. Warto wspomnieć, że został on już przystosowany pod nadchodzący Windows 10 Mobile. Dodatkowo możemy dostosować go do naszych potrzeb, wybierając m.in. sposób wyświetlania nowych wiadomości. Aplikacja pozwala także podobno na ich odsłuchiwanie – nie udało mi się jednak odnaleźć tej opcji. Warto odnotować także możliwość współpracy z Cortaną (czego niestety póki co nie uświadczą polscy użytkownicy).

Jak aplikacja sprawdza się w praktyce? Raczej nie odczułem dużej różnicy między pracą jej, a Nextgen Readera. Na pewno minusem jest gorzej przygotowany Live Tile aplikacji. Minusem są też wyświetlane za jej pośrednictwem reklamy. Możemy się ich pozbyć, ale wiąże się to ze wsparciem twórców kwotą min. 13 złotych. A Wy testowaliście już FeedLab?

Link i kod QR do aplikacji dostępne po wyłączeniu Adblocka.

FeedLab
FeedLab
Wydawca: ClevLab
Cena: Bezpłatne

line

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o