Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Gry

Crime Coast to nowa, ciekawa gierka dla Windows Phone

Ostatnimi czasy w Sklepie Windows Phone pojawiło się kilka ciekawych gier, które potrafiły wciągnąć miłośników mobilnego Windows na dłużej. Jedną z nowości jest Crime Coast. Przyjrzyjmy się tej produkcji nieco bliżej.

02c0dfbe-c72d-4e18-b36f-6321675131d4

Celem gracza jest zbudowanie swojego mafijnego imperium.Trzeba będzie więc rozbudowywać nasze miasto (przygotowano wiele szczegółowych modeli budynków) oraz atakować siedziby innych graczy. Ponadto w trakcie rozgrywki pomagają nam nasi poplecznicy oraz skorumpowany prawnik, którego zadaniem będzie wyciąganie naszych ludzi z więzienia. Ataków na miasta innych graczy dokonywać będziemy za pośrednictwem naszych opryszków, czy nawet samochodów-pułapek. Dla miłośników serii Gangstar czy GTA jest to więc pozycja obowiązkowa. Sama rozgrywka potrafi wciągnąć na długie godziny.

f1ff7b81-69f3-412b-b868-fc03a2d76e97

Gra nie oferuje powalającej na kolana oprawy graficznej. Ta nie jest jednak zła i mimo wszystko cieszy oko. Scieżka dźwiękowa także nie należy do męczących (jak np w Megapolis). W Crime Coast możemy oczywiście grać za darmo. Dostępne są jednak i mikropłatności. W każdym razie nie trzeba z nich korzystać, aby czerpać radość z rozgrywki.

Link i kod QR do aplikacji dostępne po wyłączeniu Adblocka.

Crime Coast
Crime Coast
Wydawca: PixelSquad
Cena: Bezpłatne

line