Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Gry Sports & Racing

Angry Birds Go! z aktualizacją

Angry Birds Go! to wyścigi z wściekłymi ptakami w roli głównej, które wielbi wielu z nas. Produkcja zdobyła na całym świecie ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że jej twórcy starają się chociaż raz na jakiś czas raczyć nas aktualizacjami. Tak jest i tym razem.

W Sklepie Windows Phone jest już dostępna nowa wersja gry. Co prawda developerzy nie zaserwują nam tym razem kolejnych poziomów. Zmianom nie ulegnie także mechanizm rozgrywki. Nowość jest jedna. I związana jest w zasadzie z tym, że Rovio chce oddać cześć nieżyjącemu mistrzowi Formuły 1 – Ayrtonowi Sennie – do którego upodobniona zostanie postać Chuck’a. To bardzo miły gest, gdyż właśnie w kończącym się dziś miesiacu (a dokładniej 1 maja) miała miejsce kolejna rocznica tragicznej śmierci znanego i cenionego kierowcy.

Oby więcej takich inicjatyw miało miejsce wśród producentów gier. Niemniej jednak mam nadzieję, że już wkrótce Rovio zafunduje nam kolejną aktualizację Angry Birds Go!, która to przyniesie nową, ciekawą zawartość mającą za zadanie zatrzymać nas przy tej zacnej grze zręcznościowo-wyścigowej na kolejne miesiące.

Link i kod QR do aplikacji dostępne po wyłączeniu Adblocka.

Angry Birds Go!
Angry Birds Go!
Wydawca: RovioEntertainmentLtd
Cena: Bezpłatne

line