windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry

Kultowy Monument Valley teraz także dla użytkowników Windows Phone

Ostatnie dni przyniosły sporo ciekawych, growych premier w sklepie Windows Phone. Choć w dużej mierze były to tytuły od dawna dostępne na innych platformach, to jednak pokazały, że część wydawców wciąż wierzy w tę platformę. Dziś mamy kolejną świetną wiadomość. Do sklepu zawitała gra Monument Valley.

Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o Monument Valley, jest to typowa gra logiczna, która dzięki niesamowitej oprawie podbiła serca graczy. Nie tylko doczekała się wielu nagród, pozytywnych recenzji oraz opinii, ale też trafiła do serialu House of Cards. Teraz także na Windows Phone możemy zanurzyć się w urzekający świat gry.

Niestety pewną barierą może być cena, która obecnie wynosi 17,50 zł. Jest to o tyle odczuwalne, że w przypadku iOS i Androida doczekała się już kilku promocji. Z poziomu gry dostępny jest także dodatek, jego koszt to 8,50 zł. Niestety Monument Valley nie posiada wersji testowej, ani wsparcia dla Xbox Live. Nie wiemy też czy doczeka się wersji uniwersalnej. Jeżeli jednak cena nie stanowi dla Was bariery zapraszamy do pobierania.

Link i kod QR do aplikacji dostępne po wyłączeniu Adblocka.

Monument Valley
Monument Valley
Wydawca: USTWOSTUDIOLIMITED
Cena: 17,50 zł

line