Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności LG Urzadzenia

Czy tak będzie wyglądał smartfon LG z Windows 10?

Ciężko zliczyć, który to już raz piszemy o powrocie LG do Windows (Phone). Pod koniec ubiegłego roku wspominałem o tym w krótkim artykule, a temat kontynuuował w lutym Marcin, który pisał o krążących po sieci pogłoskach, mówiących o tym, że Koreańczycy mają pracować nad exclusivem z WP dla amerykańskiej sieci Verizon. Informacje te potwierdza dzisiaj portal Neowin publikując render rzekomego smartfona LG.

Zgodnie z tym co pisał wcześniej Marcin będziemy mieli do czynienia z urządzeniem o przekątnej ekranu 4.5-5” i rozdzielczości 854 x 480. Jak możecie zobaczyć na poniższej grafice smartfon pozbawiony został fizycznych przycisków, a także pojawiło się na nim wspomniane logo Verizonu. Neowin ujawnia, że urządzenie będzie posiadało LTE. Na chwilę obecną to niestety wszystkie informacje jakimi dysponujemy.

lg-wp

Portal WMPU w smartfonie tym dopatrzył się podobieństw do androidowego Nexusa 5, snując domysły, że być może będziemy mieli do czynienia z jego windowsowym odpowiednikiem. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę informacje, które do tej pory posiadamy oraz fakt, że producenci angazujący się w W(P) nie są zbyt chętni wypuszczać na rynek high-end z tym systemem. Istnieje znacznie większa szansa, że ze strony LG czeka nas, a w zasadzie klientów sieci Verizon, smartfon z najniższego, bądź też średniego segmentu.

Źródło: Neowin/WMPU