windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft

W Windows Phone 8.1 Update 2 przypniesz poszczególne ustawienia do pulpitu

Windows Phone 8.1 Update 2 nadejdzie wraz z nowymi Lumiami zaprezentowanymi w trakcie MWC 2015. Mowa o modelach 640 i 640 XL. Sama aktualizacja nie będzie jakimś ogromnym przełomem, ale przyniesie kilka udogodnień. Jednym z ciekawszych ma być możliwość przypięcia poszczególnych ustawień do ekranu startowego.

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla wszystkich użytkowników nie lubiących częstego przeglądania listy ustawień. Teraz jako kafelek będzie można przypiąć choćby stronkę dotyczącą aktualizacji oprogramowania naszego smartfona. Dzięki takiemu zabiegowi najważniejsze ustawienia będziemy mieć zawsze pod ręką.

Na razie informacje odnośnie Update 2 pojawiły się w sieci tylko i wyłącznie dzięki nowym Lumiom. Sam Microsoft konsekwentnie milczy w kwestii aktualizacji. Możliwe, że już wkrótce odpowiednie informacje pojawią się w sieci i dane nam będzie sprawdzić nowe funkcje w ramach programu Preview for Developers.

Poza Update 2 czekamy także z niecierpliwością na pierwszą, większą aktualizację Windows 10 Mobile w ramach programu Windows Insider. Miejmy nadzieję, że Amerykanie w obydwu przypadkach pokuszą się o udostępnienie nowości już wkrótce.

Źródło: windowscentral.com