windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Urzadzenia

Coship X1 – pod tą nic nie mówiącą nazwą kryje się całkiem przyzwoity Windows Phone

Mobile World Congress 2015 to nie tylko nowe Samsungi, HTC i Lumie, to również okazja dla mniej znanych firm, do wypromowana swoich urządzeń, które często specyfikacją i wyglądem nie odbiegają od urządzeń znanych marek. Przykładem może być firma Coship, której nazwę pewnie nie jeden z was widzi po raz pierwszy, a która przywiozła na MWC całkiem przyzwoite urządzenie. Coship X1 to nowy Windows Phone w rodzinie, specyfikacją przewyższający nawet nowe Lumie 640 i oferujący również przyzwoity design.

Firma Coship przygotowała model X1 w dwóch wariantach systemowych: z Androidem i Windows Phone. Urządzenia mają identyczną specyfikacje, która przestawia się następująco:
* 5,5 calowy ekran HD (dostępne również wersje z ekranem full HD)
* Procesor Qualcomm Snapdragon 410 CPU
* 2GB pamięci RAM
* 16GB wbudowanej pamięci z opcją microSD
* Aparat główny 13MP z dual led
* Aparat frontowy 5MP
* Bateria 2600mAh
* Wodoodporny (IP67)

Jak zostało powiedziane na wideo, urządzenie łączy w sobie urządzenie kasy premium z klasą średnią. Metalowa ramka + szklane plecki z pewnością dodają uroku, a 2GB ramu i nienajgorszy procesor dbają o to, aby urządzenie działało nienagannie. Osobiście jestem pod wrażeniem tego urządzenia i chwale producenta za to, że nie wypuścił kolejnego lowenda z Windows Phone, jak to uczynił np. Acer.

Jeżeli spodobało się wam powyższe urządzenie, to niestety będę was musiał zmartwić. Coship to chińska firma i jej produktów nie zobaczymy na naszym, ani żadnym innym rynku europejskim.

Źródło: windowscentral.com