windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Escape Fast! tylko dziś w myAppFree za darmo

Dobrych gier na mobilne „okienka” mimo wszystko, pojawia się w Sklepie Windows Phone coraz więcej. I niekoniecznie są to produkcje oferujące powalające na kolana efekty graficzne. Proste gierki także mogą być fajne, co pokazują nam twórcy Escape Fast!. Produkcja dostępna jest dziś za darmo w ramach myAppFree.

wp_ss_20150304_0003

Mamy do czynienia z diabelnie prostą rozgrywką, której celem jest dotarcie z punktu A do punktu B w możliwie jak najkrótszym czasie unikając po drodze przeszkód, radiowozów i „cywilnych” samochodów oraz zbierając power-upy (m.in. kanistry z benzyną) i monety. Gra oferuje prostą, aczkolwiek nie kaleczącą wzroku grafikę, która jak najbardziej pasuje do charakteru rozgrywki.

wp_ss_20150304_0002wp_ss_20150304_0004wp_ss_20150304_0001

Escape Fast! potrafi przyciągnąć na dłuższą chwilę. Jej przejście nie jest dziecinnie proste – poziom trudności wzrasta wraz z kolejnymi etapami. Ale przynajmniej produkcja nie zanudza. Jeśli miałbym się do czegoś koniecznie przyczepić, to jest to oprawa dźwiękowa. Na dłuższą metę jest bardzo irytująca. Pasuje jednak do oprawy graficznej i przypomina czasy starego, dobrego NES-a, nad którym kilkanaście lat temu spędzałem setki godzin.

 

Escape Fast!
Escape Fast!
Wydawca: Roshka
Cena: Bezpłatne

line