windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Muzyka i Wideo Programy

Aktualizacja Spotify przynosi interfejs znany z iOS i Androida

Spotify po raz kolejny przypomniało sobie o Windows Phone i przygotowało sporą aktualizację swojej aplikacji. Znajdziemy w niej kilka nowych opcji, poprawek, ale najważniejszą i najbardziej komentowaną zmianą jest interfejs.

Od teraz Spotify na Windows Phone został upodobniony do wersji na iOS i Androida. Nie każdemu takie rozwiązanie przypadnie do gustu, w końcu system Microsoftu dysponuje swoim, ciekawym pomysłem na interfejs aplikacji. Z drugiej jednak strony, autorzy coraz rzadziej zwracają uwagę na takie elementy, kosztem ujednolicenia aplikacji na wszystkie platformy. Nawet Microsoft postąpił podobnie ze swoją aplikacją OneDrive.
spotify-grafika
Nowy interfejs prezentuje się ładnie i wydaje się działać szybciej niż ten w poprzedniej wersji. Wraz z nim otrzymaliśmy nowe opcje takie jak zapisywanie ulubionych w kolekcji Twoja muzyka, czy też drobne poprawki w wyszukiwaniu i polecaniu utworów. Aplikacja w wersji na Windows Phone wciąż nie posiada wszystkich opcji znanych z iOS i Androida. Możliwe, że ujednolicenie interfejsu pomoże w ich wprowadzeniu. Spotify pozwala na słuchanie muzyki bez abonamentu.

Spotify
Spotify
Wydawca: SpotifyAB
Cena: Bezpłatne

line

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o