windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft

[Plotka] Update 2 dla Windows Phone anulowane

W ciągu ostatnich dni przecieki bardzo nakręciły atmosferę wokół styczniowej konferencji Microsoft. Jesteśmy już prawie pewni, że zaprezentowany zostanie w jej trakcie system Windows Mobile 10. Prawdopodobnie też bardzo szybko wystartuje program Phone Insider, który zastąpi Preview for Developers. Chwila. A co z Windows Phone 8.1 Update 2?

W sieci pojawiły się plotki wskazujące na to, że aktualizacja ta zostanie anulowana. Nie są to jeszcze informacje potwierdzone przez Microsoft, więc musimy podchodzić do nich z dystansem. Mamy jednak do czynienia ze scenariuszem bardzo prawdopodobnym. Wiele smartfonów ciągle nie otrzymało Lumia Denim. Wprowadzenie jeszcze jednej aktualizacji przed premierą Windows Mobile 10 sprawiłoby kolejne problemy.

Nowe „okienka” mają być rzekomo systemem o wiele bardziej zaawansowanym w porównaniu do obecnej edycji. Możemy być więc pewni, że wszystkie ulepszenia zapowiadane w odniesieniu do Update 2 trafią na pokład naszych słuchawek wraz z WM10. Pozostaje odliczać do konferencji (zostało jeszcze 9 dni). Liczę na to, że program Phone Insider wystartuje bez żadnych problemów i już niedługo przetestujemy najnowszy system mobilny z Redmond bez ryzyka uszkodzenia telefonów.

 

Źródło: wmpoweruser.com