windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

ready steady bang: sprawdź się jako rewolwerowiec

Gry takie jak ready steady bang udowadniają, że czasem wystarczy odpowiednia oprawa, aby wyróżnić się spośród wielu innych, podobnych tytułów. Gra jest tylko i aż prostą zręcznościówką, która ogranicza się do naciskania ekranu w odpowiednim momencie. Jednak dzięki ciekawej oprawia, wybija się ponad przeciętną.
Ready steady bang przenosi nas w klimat dzikiego zachodu i pojedynków na rewolwery. Jedna kula, dwóch śmiałków i odpowiedni refleks. Grę podzielono na dwa tryby: dla pojedynczego gracza oraz dwie osoby na jednym telefonie. Zwłaszcza ten drugi wart jest uwagi, ale o tym za chwilę.

rsb

Sama zabawa polega na odpowiednio szybkim naciśnięciu ekranu. Oczywiście możemy tego dokonać dopiero po końcowej komendzie, a ta pada w różnych odstępach czasowych. W trybie dla jednego gracza, z każdą walką czekają na nas coraz sprytniejsi przeciwnicy. Za wygraną z nimi odblokowujemy dodatkowe animacje „śmierci”.

W ready steady bang najlepiej grać jednak w dwie osoby. Taka zabawa sprawdza się także na telefonach z mniejszym ekranem. Gra posiada darmową wersję próbną ograniczoną czasowo. Pełna to wydatek 3,49 zł. Warto sprawdzić, zwłaszcza jeżeli mamy kogoś do towarzystwa.

ready steady bang
ready steady bang
Wydawca: CowboyGames
Cena: 3,49 zł

line