windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Daddy Was A Thief: rodzima zręcznościówka, w sam raz na weekend

Daddy Was A Thief to przyjemna zręcznościówka, idealnie sprawdzająca się na dotykowych ekranach smartfonów. Sterowanie oparto na dwóch gestów, co wbrew pozorom oferuje wiele możliwości i daje sporo zabawy.

Na czym polega rozgrywka? Naszym zadaniem jest przebić kolejne piętra budynku. Robimy to za pomocą gestu palcem do dołu. Aby zebrać znajdujące się na piętrze przedmioty, bądź też uniknąć przeszkód wystarczy podskoczyć, wykonujemy wtedy gest palcem ku górze ekranu. Dodatkowo nasz bohater sam porusza się na boki. Odpowiednio łącząc kombinacje skoków, zniszczeń itp. zdobywamy więcej punktów.

Jeżeli uda nam się spadając zniszczyć lodówkę, dostajemy dodatkową ochronę, gdy trafimy na staruszkę, ta wyrzuca nas do góry, wanna zapewni nam swobodne spadanie przez kilka pięter. Odpowiednie wykorzystanie wszystkich pomocy i przeszkód, znacznie poprawi nasz wynik. Co pewien czas trafiamy też na piętra specjalne, takie jak kasyno czy też woda.

daddy1

Daddy Was A Thief posiada mikropłatności jednak nie są one uciążliwe. Pozwalają dokupić nowe stroje, ulepszenia i wspomagacze. Cała waluta jest też dostępna z poziomu gry, zbieramy ją podczas misji. Tytuł niestety jest płatna. W wersji darmowej możemy przebić jedynie 100 pięter. Dla porównania wersja na Androida jest darmowa, ale posiada sporo reklam, za to posiadacze iOS w podobnej cenie otrzymują grę bez możliwości wcześniejszego jej testowania. Jest to aplikacja uniwersalna, tak więc płacąc 6 zł, możemy w nią grać zarówno na WP jak i Windows 8.

Daddy Was A Thief
Daddy Was A Thief
Wydawca: RebelTwins
Cena: 6,49 zł

line