windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

numloop: matematyka, która uzależnia

Numloop najprościej określić jako Wordament dla matematyków. Ale nie tylko, potrafi wciągnąć każdego kto choć trochę radzi sobie z… dodawaniem. Proste zasady gry sprawiają, że bardzo łatwo wsiąknąć w rywalizację z innymi graczami.

Tak jak wspominamy Wordament numloop pozwala jedynie na zabawę online. Na czym polega rozgrywka? Na dodaniu cyfr (i liczb) w taki sposób by uzyskać podane dla danej rundy liczby. Cały sekret tkwi w tym, że im więcej dodamy do siebie cyfr aby uzyskać wynik, tym więcej otrzymamy punktów.

num1

Przykładowo 15 możemy uzyskać dodając 10+5, ale również 5+4+1+3+2. Ta druga kombinacja zapewni nam znacznie lepszy wynik. Punkty są też zależne od poziomu trudności. Dokładne zasady można znaleźć w aplikacji, polecam ich lekturę. Całość dostępna jest w języku polskim. Cyfry zaznaczamy podobnie jak w Wordament, przeciągając po nich palcem. Na każdą rundę mamy niecałe 2 minuty.

numl2

Przygodę z grą dobrze jest rozpocząć od założenia profilu. Niestety na chwilę obecną nie mamy możliwości jego edycji. Jest też możliwość logowania kontem Facebooka. Gra dostępna jest za darmo. Polecam każdemu kto lubi takie wyzwania. Jak na razie ilość graczy jest niewielka, tak więc łatwo o dobry wynik. 😉

Numloop
Numloop
Wydawca: K2Technology
Cena: Bezpłatne

line