windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Promo Urzadzenia

GOKey – ładowarka, pamięć i lokalizator w jednym, czyli gadżet, który będziecie chcieli kupić

Do oferty Nokii trafił niedawno Treasure Tag, czyli lokalizator, który możemy przypiąć np. do kluczy, sparować z naszym smartfonem i w razie potrzeby odszukać. Całkiem ciekawy gadżet, ale przy GOKey wygląda po prostu blado. Go Devices postanowiło stworzyć urządzenie, które będzie czymś znacznie więcej niż tylko prostym lokalizatorem korzystającym z technologii Bluetooth. Oprócz tej funkcji GOKey posłuży nam również, jako pamięć Flash (8-32 GB), uniwersalna przenośna (do)ładowarka (400 mAh), kabel do synchronizacji danych z PC lub ładowania smartfona poprzez USB, a wszystko zamknięte w jednym małym urządzeniu!

W moim odczuciu GOKey to jeden z fajniejszych i bardziej funkcjonalnych gadżetów, na jaki się ostatnio natknąłem. Go Devices obiecuje wsparcie nie tylko dla Androida i iOS, ale również dla WP. Firma zbiera fundusze na sfinalizowanie swojego projektu na stronie IndieGogo i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem przewiduje rozpoczęcie sprzedaży urządzenia początkiem przyszłego roku. Ceny zaczynają się od 59$ za model 8GB (+10$ przesyłka międzynarodowa). Na stronie IndieGogow przedsprzedaży i dla wspierających rozwój projektu znajdują się specjalne oferty, w których można zakupić urządzenie/a nieco taniej.

gokey2

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Go Devices na chwilę obecną udało się zebrać ok. 422 000$. Ktoś z Was zamierza ich wesprzeć?

Źródło: WMPU/IndieGogo

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o