Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Nokia Urzadzenia

Nokia Lumia 630 Dual Sim oraz tablet Nokia Lumia 2520 w Polskiej przedsprzedaży

Dziś, w autoryzowanych sklepach Nokii pojawiły się dwa urządzenia: pierwsze to następca Nokii Lumii 620 czyli Lumia 630 w wersji Dual Sim, drugim urządzeniem jest tablet Lumia 2520, którego obecnie można wygrać w Nokia Konkursy.

tablet

Tablet Nokia Lumia 2520 wyceniony został na 2899 zł, a przewidywana data wysyłki to 24 maja. Cena zbytnio nie zachęca ponieważ za tę kwotę spokojnie kupimy tablet z pełnym Windowsem 8.1 bądź Laptopa o porządnej specyfikacji, szkoda, bo wydaje mi się że z taka ceną urządzenie niestety nie przyjmie się na naszym rynku.

4cv

Nokia Lumia 630 dostępna jest na chwilę obecną w wariancie na dwie karty sim oraz w dwóch kolorach czarnym i zielonym, cena ustalona zastała na 749 zł, czyli dużo taniej niż w przypadku premiery Lumii 620. Planowana wysyłka telefonu to 16 maja, zapewne cena jak i że jest to pierwszy Windows Phone z możliwością umieszczenia dwóch kart sim może zainteresować sporą grupę ludzi. Jestem pewien, że gdyby nie drobne braki sprzętowe, posiadacze L620 i innych starszych modeli chętnie przesieliby się na ten telefon, czy jednak L630 zawojuje rynek? Cena zdecydowanie zachęca do zakupu, a wiec czas pokaże, czy nowa budżetowa lumia przyjmie się na polskim rynku.

630

 

A Wy drodzy czytelnicy co sądzicie o L630? Warto ją kupić czy nie?