windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Popularna Wykreślanka teraz na Windows Phone

Czym jest wykreślanka chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć? Pewnie każdy z Was przynajmniej raz w życiu miał do czynienia z tego typu grą logiczną, czy to na papierze, czy na ekranie komputera. Ta popularna gra logiczna przeniesiona została została również na nasze smartfony z Windows Phone, a po komentarzach ze sklepu można wywnioskować, że przypadła ona do gustu posiadaczom smartfonów Lumia i innych telefonów z Windows Phone.

Wykreślanka na Windows Phone do klasyczna zabawa w odnajdowanie ukrytych słów z rozsypanych liter po planszy. Jeżeli uda się nam odnaleźć słowo, zaznaczamy je palcem od pierwszej do ostatniej litery. Wyraz zostanie skreślony i odznaczony poniżej planszy na pomarańczowo, jako już znaleziony.

f6883ec9-2506-47f4-842a-3446382b94e6 16f68480-c47b-443c-a074-68a8936323cb

W grze dostępne są dwa tryby: klasyczny i wyścig z czasem.
W trybie gry klasycznej zdobywamy punkty za każde wykreślone słowo z planszy, im wyższy poziom trudności i krótszy czas odnalezienia słowa, tym więcej punktów otrzymamy.
Tryb drugi, Wyścig z czasem rozpoczynamy mając 30 sekund, za każde wykreślone słowo otrzymujemy kolejne 10 sekund. Jeżeli czas dobiegnie końca, a my nie odnajdziemy wszystkich słów, rozgrywka kończy się. W tym trybie również otrzymujemy punkty, tym więcej, im wyższy poziom trudności.
Nasze wyniki sprawdzić możemy w zakładce Ranking, tam sprawdzimy ile rund już rozegraliśmy, jaki mamy najlepszy czas i jaki jest nasz stan punktowy. Niestety wyniku nie porównamy z innymi graczami.

Jeżeli macie odrobinę wolnego czasu i szukacie czegoś do jego wypełnienia, to Wykreślanka nadaje się do tego znakomicie.

Wykreślanka
Wydawca: Betis
Cena: Bezpłatna

line