windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy

Samsung wydaje dwie aplikacje dla WP8 – Share Box i Samsung Link

Nikogo nie dziwi kiedy ukazują się u nas informacje o aplikacjach autorskich Nokii, bo tych naprawdę wydawanych jest sporo (chociaż ostatnio Finowie coś odpuścili). Kiedy jednak aplikacje wydaje Samsung, traktujący WP tak marginalnie jak to tylko możliwe, to jest to zawsze jakiegoś rodzaju zaskoczeniem. Większość tych aplikacji wprawdzie do wybitnych nie należy, niemniej jednak dobrze, że producent dba o osoby, które zdecydowały się na zakup jego urządzeń. Tym razem otrzymają oni aplikacje Share Box i Samsung Link.

Ta pierwsza pozwoli na „udostępnianie zawartości urządzeniom w pobliżu za pośrednictwem DLNA (coś jak Nokia PlayTo). Będziemy więc mogli bezprzewodowo odtwarzać muzykę i wideo z urządzenia przenośnego na telewizorze.

samsung sharebox2samsung sharebox

Dostępne funkcje:
– możesz wysyłać zawartość ze swojego urządzenia do innych urządzeń
– możesz pobierać, odtwarzać i zapisywać zawartość z innych urządzeń do swojego urządzenia
– możesz zdalnie sterować urządzeniem, aby udostępniać i odtwarzać zawartość na innym urządzeniu za pomocą swojego urządzenia”

Share Box
Share Box
Wydawca: SAMSUNGELECTRONICSCo,Ltd
Cena:

line

Aplikacja Samsung Link to z kolei usługa, która „pozwala użytkownikom na odtwarzanie przez Internet treści zapisanych na różnych urządzeniach. Mimo że treści zapisane są na różnych urządzeniach, dzięki usłudze Samsung Link można wyświetlać, odtwarzać i wysyłać dowolne elementy z urządzenia do urządzenia, na stronę internetową lub do usługi magazynowania.”

slink2s link1

Teraz dzięki usłudze Samsung Link możesz łatwiej zarządzać plikami zapisanymi na poszczególnych urządzeniach.

Samsung Link
Samsung Link
Wydawca: SAMSUNGELECTRONICSCo,Ltd
Cena:

line