windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Mario Mini czyli popularny hydraulik w nieco innej odsłonie na WP

Nie wiem czy jest na świecie ktoś kto nie grał albo przynajmniej nie słyszał o kultowym już Super Mario Bros. Mimo iż era świetności i popularności starych konsol takich jak Nintendo, na której przecież debiutowała gra, minęła bezpowrotnie a dzisiejsze urządzenia oferują gry w jakości o jakich kiedyś się nam nawet nie śniło, do Mario zawsze wraca się bardzo chętnie.

mario4mario3

Gra Mario Mini, nie jest jednak typowym, klasycznym Mario, w którym biegamy, skaczemy, by na końcu zabić smoka i uratować królewnę. Sam gameplay jest całkowicie innym od tego znanego z Nintendo czy Pegasusa. To co jednak pozostało to sama oprawa graficzno-dźwiękowa, która w jakiś sposób sprawia, że w tę przeciętną zręcznościówkę jaką jest Mario Mini gra się całkiem przyjemnie. Nasze zadanie nie jest zbyt skomplikowane – przechylając odpowiednio telefon i poruszając się w ten sposób, musimy zebrać jak najwięcej spadających nam na głowy monet i innych przedmiotów. Wszystko w otoczeniu pamiętnego zamku i flagi, na którą każdy chciał zawsze wskoczyć jak najwyżej, by ukończyć dany level. Do naszej pozycji oddano również osiągnięcia, ale nie te xbxowe tylko dostępne wewnątrz samej gry.

mario3mario5

Jeżeli tak jak ja darzycie Mario sentymentem, zainstalujcie wersję próbną Mario Mini i sami sprawdźcie czy warto wydawać na grę 3,49 zł. Gra dostępna jest na obie platformy Windows Phone.

ikona-marketu.pngmario2mario qr

 
banner