windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności News Programy

Do Trzech Dych – czyli gdzie kupić nie za drogie a dobre wino

Do Trzech Dych to aplikacja polskiego dewelopera Gabriela Matwiejczaka a windowsowo.pl bardzo chętnie informuje o naszych rodzimych produkcjach i stąd też dzisiejszy, wieczorny już wpis. Jak możecie przeczytać w tytule zadaniem aplikacji jest pomóc odnaleźć nam wino w miarę przystęptnej cenie, czyli do „trzech dyszek.” Sam nazwałbym siebie wielkim koneserem wina, ale jestem zdania od czasu do obiadu można wychylić lampkę, nie obciążając zanadto portfela. Jeżeli więc lubicie zasmakować w winach, ale takich, których butelka nie kosztuje tyle co połowa (albo i cała) pensji przeciętnego Polaka, zainstalujcie Do Trzech Dych i szukajcie a na pewno znajdziecie.

do304do302

Aplikacja została wykonana w miarę schludnie, z typowymi elementami metro czyli kafelkami, w których znajdują się zwykle wizerunki poszczególnych win wraz z ich oceną w postaci gwiazdek (maksymalnie 5). Po tapnięciu, na któryś z nich otworzy się natomiast strona z większą liczbą informacji takich jak:
– kraj pochodzenia
– sklep(y) w którym/których można je zakupić
– kolor
– kwasowatość
– krótki opis
Każde z win możemy dodać do ulubionych. W aplikacji dostępna jest również wyszukiwarkach (sortujemy/wyszukujemy według powyższych kryteriów plus po oczywiście; ocenie, nazwie i cenie), która znacznie ułatwi „polowanie” na trunki. Jest też lista sklepów po otwarciu której przeglądnąć możemy ich „winny” asortyment.

do301do303

 
Jeżeli jesteście wielbicielami wina aplikacja Do Trzech Dych zdecydowanie może okazać się dla Was użyteczna, w innym wypadku raczej trudno ją polecać. Zresztą, zainstalujcie i przekonajcie się sami czy warto zostawić ją na liście aplikacji Waszego WP 🙂

 ikona-marketu.pngdo305do306

banner