windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Nokia zgarnia nagrodę czytelników PC Mag za urządzenia z WP jako najlepszych wybór dla biznesu

Nie mam zamiaru ukrywać, że ta wiadomość lekko mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie 🙂 Ani sama Nokia ani też Microsoft jakoś specjalnie nie starają się przecież lansować swoich urządzeń jako wyboru dla środowisk biznesowych i sam też nigdy nie myślałem, że „pracownicy” mają aż tak dobrą opinię o Windows Phone. Tymczasem jak pokazuje nam nagroda PC Mag, tak zdaje się być: Nokia zajęła pierwsze miejsce z 8,8 pkt, później mamy Samsunga (Android) z 8,6 pkt i iOS Apple’a z 8,5 pkt.
398699-smartphones-151-end-user-rated
Czytelnicy PC Mag pytani byli o to w jakim stopniu są zadowoleni ze swojego smartfona w miejscu pracy i oceniać musieli poszczególne elementy w skali od 0-10 (pewne oceny podane są procentowo). Najważniejsze kategorie to:
– niezawodność (8,9)
– przyszła rekomendację (9,0)
– wsparcie techniczne i naprawy (brak oceny z powodu zbyt małej ilości danych)
– potrzeba napraw – 14% (niestety dość wysoki wskaźnik)
W ankiecie znalazło się też miejsce dla pytań związanych z poszczególnymi, popularnymi zadaniami jakie w toku pracy wykonywane są na smartfonie:
– mail/poczta (9.2)
– zarządzanie kontaktami (8,9)
– wiadomości (9,0)
– kalendarz (9,1)
– wideo-konferencje (7,9)
Wszystkie kategorie i ich oceny znajdziecie na poniżej zamieszczonym obrazku.
pcmag
Wypada pogratulować Nokii kolejnego małego sukcesu i życzyć podobnych wyróżnień od użytkowników w przyszłości. Ktoś z Was korzysta z WP jako telefonu służbowego? Jeśli tak, to niech podzieli się swoją opinią.

Źródło: PCMag