windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności HTC

HTC Harmony prawdopodobnie zadebiutuje jesienią razem z Lumią 1520

Okazuje się, że Lumia 1520 nie będzie jedynym smartfonem, który „przedpremierowo” otrzyma trzecią aktualizację dla WP8 (GDR3), o której było wczoraj głośno za sprawą zrzutów ekranowych, jakie pojawiły się w sieci. Według Toma Warrena z The Verge Tajwańczycy również planują pokazać już niebawem nowe urządzenie z WP8. Ma nim być model o nazwie kodowej Harmony, prawdpodobnie domniemana wersja modelu HTC One, o której nie tak dawno pisałem. Informację o Harmony zadaje się potwierdzać użytkownik o „pięknie” brzmiącej nazwie I_SH*T_KARMA, który był już odpowiedzialny potwierdzające się przecieki.
Jeżeli model ten rzeczywiście miałby być podobny do One (o identycznym designie nie ma mowy), to możemy się spodziewać sporego, 4,5” wyświetlacza 1080p, być może również aluminiowej obudowy i oczywiście Beats Audio. Trudno wypowiadać się na temat procesora i pamięci, bo takowych informacji nie posiadamy, ale myślę, że czterordzeniowy Qualcomm i 2GB pamięci są jak najbardziej realne.
htc-one-windows-phone
Kilka tygodni temu mogliście czytać, również i u nas, że HTC być może zamierza „odpuścić” sobie Windows Phone i skoncentrować się tylko na Androidzie. Na szczęście ta informacja okazała się tylko plotką, którą HTC dość szybko zdementowało na Twitterze. Czekamy zatem na nowego smartfona z WP8 od Tajwańczyków z najdzieją, że będzie on tak dobry jak androidowy One.

Źródło: The Verge, WMPU