windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Dziki Zachód stoi przed nami otworem dzięki darmowemu Six Guns od Gameloftu (WP8)

Dawno nie było dobrej darmowej gry jaką wydanoby na Windows Phone 8. Aż do teraz, bo oto pojawia się Six Guns od Gameloftu, które jest nie tylko darmowe, ale nieźle wykonane i całkiem grywalne. Jeśli ktoś z Was podobnie jak ja uwielbia klimaty westernowe, to już w ogóle powinien być wniebowzięty. Nie wspomnę już o tym, że narzekać nie powinni nawet użytkownicy smartfonów z 512 MB Ram, bo gra została zoptymalizowana również pod ich smartfony a jak sami wiecie Gameloftowi zdarza się to niezwykle rzadko.
six guns1
Jak najlepiej opisać Six Guns? Jeżeli widzieliście Red Dead Redemption na X360 czy PS3 to będziecie mieć już mniej więcej pojęcie o co chodzi. Gra oczywiście nie wykonana została z takim rozmachem – w końcu to tylko tytuł mobliny – ale i tak jest naprawdę nieźle. Spory, otwarty świat, który przemierzać możemy na koniu, obijanie gęb, strzelanie z rewolwerów i ratowanie pięknych dam z opresji – tego wszystkiego doświadczymy grając właśnie w ten tytuł. Dorzućmy do tego ładną oprawę graficzną i dźwiękową, ciekawe, nieco komiksowe przerywniki, 40 misji, 19 różnorodnych broni, masę wrógów do wykończenia a także tryb mulitplayer i otrzymamy naprawdę udany tytuł, który z pewnością warto zainstalować na swoim smartfonie. Sterowanie i pojedynki może na początku do najłatwiejszych nie należą, zwłaszcza jeśli ktoś nie miał wcześniej do czynienia z tego typu moblinymi tytułami, ale warto spróbować.
six guns2 six guns3
Jak wspomniałem na początku Six Guns jest darmowe, dostępne na WP8 (również dla urządzeń z 512 MB RAM) i „waży” tylko nieco ponad 500 MB. Gorąco polecam, wypróbować 🙂

ikona-marketu.pngsix gunssix guns qr

banner