windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Promo

"Windows Phone dla Zielonych", czyli nowa seria poradników na windowsowo.pl

Windows Phone dla Zielonych, albo w skrócie WPDZ to nowa seria artykułów, która publikowana będzie od dzisiaj na portalu windowsowo.pl. WPDZ jest nasza odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie platformą Windows Phone oraz pojawiające się w związku z tym pytania „Jak zrobić ….. na Windows Phone?”. Seria skierowana jest przede wszystkim dla osób, które w ostatnim czasie zakupiły smartfona z Windows Phone i być może nie do końca potrafią się oswoić z nowym systemem.
Windows Phone dla Zielonych, publikowany będzie co niedziele w formie krótkich, kilkuminutowych filmów wideo oraz artykułów, w których wraz z Robertem postaramy się w prosty i przystępny sposób zaprezentować działanie podstawowych funkcji systemu Windows Phone, tak, aby ułatwić pracę z telefonem osobom, które są nowe w świecie Windows Phone.
Pierwsze wideo ukaże się już dzisiaj na windowsowo.pl i będzie to wstęp do całego cyklu, w którym Robert zaprezentuje funkcjonalność ekranu głównego oraz kafli. Mamy nadzieje, że cykl przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie do końca zaznajomili się jeszcze z systemem, a z komentarzy i maili wiemy, że takich osób jest sporo. Jeżeli zainteresowanie będzie spore, nie wykluczamy częstszych wpisów niż tylko raz w tygodniu. Czekamy również na wasze sugestie odnośnie tego, co chcielibyście zobaczyć w cyklu Windows Phone dla Zielonych, będzie nam niezmiernie miło, jak cykl ten będzie prowadzony wraz z czytelnikami windowsowo.pl 🙂
Już za kilka chwil, pierwsze wideo dostępne będzie pod adresem http://windowsowo.pl/category/wpdz/
Stay tuned!