windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Bądź na bieżąco z aktualizacjami aplikacji OEM-owych dzięki SysApp Pusher i App OEM Update

Jakiś czas temu pisałem o aplikacji Lumia Pusher, która w prosty sposób pozwalała sprawdzać aktualizacje wewnętrznych/systemowych aplikacji Nokii, takich jak info + dodatki, wyślij + dotknij, itp. Niestety nie tak dawno Pusher zniknęła z WPS z bliżej nieznanych powodów. Nie oznacza to jednak, że w sklepie MS brak aplikacji, które nie tylko ją zastąpią, ale i pozwolą sprawdzić aktualizacje aplikacji innych producentów.
Pierwszą z nich jest SysApp Pusher. Ta bardzo ładnie wykonana aplikacja pozwala sprawdzić aktualizacje aplikacji 3 najważniejszych producentów smartfonów z WP8: Nokii, HTC i Samsunga. Wszystko jest bardzo przejrzyście zaprezentowane, z kategoriami aplikacji i możliwością sprawdzenia wszystkiego za jednym „zamachem” lub też wybrania tylko tych producentów, których aplikacje nas interesują. Jeżeli wyszukane zostaną jakieś poprawki przy danej aplikacji widniała będzie mała zielona kropka informująca nas o tym. Dla wielu z Was to z pewnością typowy must-have. Innymi słowy warto a nawet trzeba zainstalować.

sysapp pusher1sysapp pusher

ikona-marketu.pngsysapp pusher2sysapp pusher qr

Druga aplikacja również zasługuje na uwagę a po części dla tego, że jest dziełem marass82, jednego z moderatorów dobrze Wam znanego forum .pl. App Oem Update, bo tak nazywa się ta aplikacja, pełni w zasadzie identyczną funkcje jak opisany powyżej SysApp Pusher, z tym że brak tutaj podziału na kategorie czy możliwości sprawdzenia wszystkiego na raz – tym razem radzimy sobie ręcznie i każdą aplikację sprawdzamy osobno. Na pocieszenie otrzymujemy jednak o jeden „sklep” więcej (mowa o HTC) oraz możliwość ustawienia ekranu blokady z tapetą aplikacji.

oem update2oem update1

ikona-marketu.pngoem update3oem update qr

Obie aplikacje są darmowe i dostępne na Windows Phone 8.

banner