windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Nowy Facebook dla WP7 prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu

Użytkownicy WP7 mają powody do narzekań, bo na staszą wersję systemu Microsoftu rzeczywiście pojawia się ostatnimi czasy naprawdę niewiele aplikacji. Nie mówię już nawet o deweloperach niezależnych, nawet producenci sprzętu z WP czy sam MS skupiają całą swoją uwagę tylko na WP8.
Na początku drugiego kwartału 2013 wydane zostały dwie dość ważne aplikacje na „Ósemkę”: kompletnie odmieniony i odświeżony YouTube, którego losy znacie (wojna MS-Google) oraz Facebook (Beta) rozwijający się całkiem sprawnie. Użytkownikom WP7 obiecano wówczas, że obie aplikacje pojawią również na ich smartfony. Pierwsza z nich dotarła do WPS w ubiegłym tygodniu, ale niestety Google szybko ją zablokowało… również na WP8. Druga powinna, zawitać do sklepu, tj. zakoczyć fazę beta jeszcze w tym miesiącu, tak przynajmniej sugeruje wiadomość od Joe Belfiore na Twitterze.

belfiore wp7 facebook

Mamy nadzieję, że to dobra informacja dla wszystkich posiadaczy smartfonów z WP7. Oby tylko wersja na starszy WP dotarła do nas w takiej formie, w jakiej możemy z niej korzystać na WP8 🙂
dzięki wszystkim za info 🙂

Źródło: Twitter J. Belfiore