windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Muzyka i Wideo News Photo Programy Przegląd Marketplace

App Tester: Fuse, Lomogram, Filmweb

Witam Was wszystkich. Dzisiaj, jak co środę zapraszam do kolejnego App Testera
Fuse – Bezpłatne/8.99 zł
Jako aktywny użytkownik internetu przeglądam wiele różnych witryn. Co zrobić, gdy nie chcemy wchodzić na każdą ze stron osobno? Zainstalować czytnik RSS. Fuse umożliwia ściągania całych artykułów do odczytania potem, sugestie stron, filtrowanie przeczytanych artykułów, gesty oraz wbudowany odtwarzacz YouTube pozwalający na oglądanie filmów i subskrybowanie ulubionych kanałów. Aplikacja jest idealnie płynna – nic nie przycina ani nie opóźnia. Nie spotkałem się też z jakimkolwiek błędem.

fuse1 fuse3 fuse2

Ocena: 9/10

Wersja darmowa:

ikona-marketu.pngfusefuse qr 

Wersja płatna:

ikona-marketu.pngfusefuse płatne qr

Lomogram– Bezpłatne

W największym skrócie, aplikacja ta służy do, nakładania filtrów na zdjęcia. Oferuje ponad 40 różnych filtrów i ponad 70 efektów oświetlenia oraz szeroki wybór ramek. Dostępny jest w aż 10 językach (od angielskiego, po węgierski) jednak… polskiego brak. Obsługa jest na tyle prosta, że pozwala połapać się we wszystkim w 5 minut. Przerobione zdjęcia możemu od razu opublikować w wielu stronach, takich jak Facebook, Twitter, twitpic, flickr i tumblr.

lomogram1 lomogram2 lomogram3

Ocena: 8/10

 ikona marketulomogramlomogram qr

Filmweb – Bezpłatne

FilmWeb jest skarbnicą wiedzy o filmach i serialach. Pozwala sprawdzać repertuaru kin wokół nas, ustawiać przypomnienia, czytać najnowsze wiadomości, oceniać filmy, mierzyć swój gust filmowy za pomocą Gustomierza oraz zarządzać swoim profilem. Całości towarzyszy miła dla oka grafika. Spotkałem się jednak z jednym dziwnym mankamentem, mianowicie za każdym razem, gdy uruchamiam aplikację wyświetla mi się repertuar dla Dąbrowy Tarnowskiej (mimo tego, że mieszkam 48 kilometrów dalej). Nie pomaga zmiana miasta. No cóż… Zawsze przytrafiają mi się różne dziwne rzeczy 😉

filmweb3 filmweb2 filmweb01

Ocena: 8/10

ikona marketu filmweb icon filmweb qr