windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Xbox Live

Nadchodzi 15 nowych gier od Gameloft'u na Windows Phone 8

Gameloft, jeden z wiodących twórców gier na platformy mobilne ogłosił dziś wraz z Microsoftem, że w „na produkcji” jest 15 nowych gier na platformy Windows Phone 8 i Windows 8.
W notatce prasowej przeczytać możemy, że pierwszymi tytułami jakie ukażą się w najbliższym czasie będą „Asphalt 8: Airborne” oraz “Dungeon Hunter 4”, które otworzą listę hitów jakie pojawiać się będą na platformy Microsoftu. Główną cechą nadchodzących tytułów ma być gra cross-platformowa na Windows i Windows Phone. Poza dwoma tytułami, które wydane zostaną w pierwszej kolejności, jeszcze w tym roku spodziewać się możemy: “Despicable Me: Minion Rush” “Total Conquest” “Six Guns” oraz “UNO&Friends”. Plany na rok 2014 nie zostały ujawnione, ale zapewne będą to tytuły, które obecnie są w ofercie Gameloftu na platformy Android oraz iOS.
Osobiście nie jestem fanem samochodówek, dlatego bardziej niż na nowego Asphalta czekam na Dungeon Hunter’a 4, który wydaje się prezentować na prawdę znakomicie. Gameplay z nadchodzących tytułów możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: wmpoweruser.com