windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Nokia Pocztówka – ciekawa inicjatywa polskiego oddziału Nokii

O tym, że Nokia dba o użytkowników Lumii bardziej niż jakikolwiek innym producent smartfonów z WP, nie trzeba nawet pisać. Kolejnym na to dowodem jest bardzo ciekawa aplikacja Nokia Pocztówka, która stworzona została przez polski oddział tej firmy. Co w niej takiego interesującego? Otóż za jej pomocą będziecie mogli wysłać zdjęcia uchwycone Waszą Lumią jako prawdziwe, tradycyjne pocztówki! Aplikacja idealna by zaskoczyć znajomych czy rodzinę unikalną kartką z wakacji. Ale po kolei, jak to wszystko działa?

nokia pocztowka4nokia pocztowka

Po zainstalowaniu aplikacji i jej urchomieniu mamy dwie opcje: pstryknąć zdjęcie lub wybrać to już dostępne w galerii. Potem możemy je odpowiednio wykadrowa i dodać efekty. Następnie tak jak na tradycyjnej pocztówce wpisujemy dane adresata i odbiorcy, dodatkowo również maila oraz na koniec akceptujemy regulamin. Później tylko szybki rzut okiem na podgląd obu stron naszej kartki i jeśli wszystko się zgadza to wysyłamy.
Wygląda na to, że na miesiąc do dyspozycji mamy po 15 pocztówek, jeśli jesteśmy posiadaczami modeli flagowych takich jak L1020 czy L92X oraz po 5 pocztówek jeśli posiadamy jakąkolwiek inną Lumię. Akcja trwa do 09.11.2013.

nokia pocztowka 2nokia pocztowka 3

Naprawdę świetna inicjatywa naszego rodzimego oddziału Nokii i zarazem bardzo zręczny sposób na promocję urządzeń Nokii z WP, jako że na pocztówce u samego dołu widnieje napis, że zdjęcie wykonane zostało smartfonem z serii Lumia. Niby mała rzecz a cieszy.

ikona-marketu.pngnokia pocztowka 5nokia pocztowka qr

BTW W momencie pisania tego tekstu wysłanych zostało już ponad 500 pocztówek. Ciekawe ile uda się ich „nadać” do końca trwania tej promocji? Jak myślicie?