windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności News Programy

Aplikacja TVN24 dostępna w sklepie z aplikacjami

TVN S.A powoli się nam rozkręca i ewidentnie zauważył, że w naszym kraju mamy sporo użytkowników Windows Phone. Po całkiem udanych aplikacjach TVN Player i pogodynce Meteo, przyszła pora na jeden z największych polskich serwisów informacyjnych TVN24. Aplikacja sprawia całkiem dobre wrażenie – została wykonana starannie i schludnie w charakterystycznym kafelkowym stylu. Jest płynna, szybka i ogólnie zdaje się potwierdzać jakość poprzednich tvn-owskich aplikacji. Trudno mi się wypowiedzieć co do stabilności, bo nie korzystałem z niej zbyt długo.

tvn24tvn241

Zasób treści jest wręcz ogromny. Mamy wiadomości z kraju, ze świata, z regionu, kulturalne, technologiczne, ciekawostki, wideo, dział ze zdjęciami. Jednym słowem wszstko to co na tvn24.pl. Cieszy to, że TVN24 nie ogranicza się do wyświetlania tylko kilku czy kilkudziesiędziu najnowszych informacji, tak jak robi to wiele innych aplikacji – tutaj możemy przewijać i przewijać w dół, przeglądając wiadomości z kilku dni wstecz. Istnieje nawet możliwość oglądania kanału TVN24 na żywo, ale wiąże się to z rejestracją i wykupienie abonamentu:

  • tygodniowego – 7,90 zł
  • miesięcznego – 29,90 zł
  • kwartalnego – 82,90 zł

tvn244
Jeżeli należycie do tych osób, które lubią być na czasie i śledzicie to co dzieje się w krajui  na świecie, to propozycja TVN-u jest z pewnością godna rozważanie.

ikona-marketu.pngtvn243tvn24 qr

Kamilu kolejny raz wielkie dzięki za info 🙂

banner