windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Nokia

Co Nokia szykuje dla nas do końca roku?

Tablet i phablet oraz nowe Lumie z Dual-SIM. Te wszystkie urządzenia niemal na 100% zobaczymy jeszcze do końca bieżącego roku. Z dość pewnych źródeł wiadomo, że Finowie pracują od dawna zarówno nad pierwszym jak i drugim urządzeniem. O Lumiach na dwie karty SIM nie słyszeliśmy do tej pory zbyt dużo, ale i te mają się pojawić w portfolio Finów, bo jak na razie próżno szukać takiego urządzenia z WP8. No a skoro jest luka to trzeba ją wypełnić. Jak więc wyglądają orientacyjne „daty' premier tego sprzętu?
tablet
Według NokiaPoweUser tablet dla amerykańskiego AT&T ma zostac pokazany pod koniec września – wspominaliśmy już o tym – liczymy, że konferencja planowana na 26-27.09 organizowana jest właśnie w tym celu. Prawdopodobnie będzie to tablet (powyższe zdjęcie to jedynie koncept) z W8.1 a nie okrojoną wersją czyli W8.1 RT, chociaż to tylko moje przypuszczenia. Niewykluczona jest również wrześniowa prezentacja phabletu, chociaż źródło NPU sugeruje, że ten zobaczymy dopiero początkiem listopada. Nieco wcześniej, bo w październiku spodziewać się możemy nowych Lumii z Dual-SIM.
Nokia ewidentnie szykuje się do sezonu światecznego, który jest doskonałą okazją by zarobić trochę grosza. A wy przewidujecie jakieś prezenty z logo Nokii pod swoją choinka czy to jeszcze za wcześnie by snuć takie plany?

Źródło: NokiaPowerUser