windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy

Filtrowanie/blokowanie połączeń i SMSów dostępne dla Lumii z aktualizacją Amber

W jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy, że aktualizacja Amber, w której zawarta była również aktualizacja GDR2 przynosi wsparcie nowych API dla smartfonów z Windows Phone 8. Jedną z nowości jest funkcja, która pozwala na blokowanie niechcianych połączeń i SMSów, o którą pytacie dosyć często w komentarzach na windowsowo.pl.
Nokia wydała dzisiaj aktualizację aplikacji 'info+dodatki', która to przynosi nową pozycję w ustawieniach telefonu, a mianowicie „Filtr połączeń + SMS”. Jak działa aplikacja chyba nikomu szczególnie tłumaczyć nie trzeba, jej zadaniem jest blokowanie niechcianych połączeń i wiadomości tekstowych z wcześniej zdefiniowanych numerów. Numer, który chcemy zablokować, dodajemy z poziomu historii połączeń, po prostu przytrzymujemy na nim przez chwilę palca i wybieramy opcję „zablokuj numer…”
Aplikacja posiada również kilka funkcji „zaawansowanych”. Możemy m.in. włączyć blokadę wszystkich połączeń z numerów nieznanych, których nie mamy w książce telefonicznej, włączyć powiadomienia o zablokowanym numerze, oraz ustawić kafelek wyświetlający liczbę zablokowanych numerów i SMSów.
Jeżeli zatem ktoś was dręczy SMSami lub połączeniami to od dzisiaj możecie go skutecznie przyblokować. Szczęśliwi będą zapewne Ci, którzy kilka dni temu pytali jak zablokować mBank na telefonach z Windows Phone 😉
wp_ss_20130808_0002wp_ss_20130808_0001
 
Download:
ikona-marketu.pngaa05acaf-d0a8-4a54-9b03-4699409d86faqr_info
 
 

Źródło: wmpoweruser.com