windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Finanse News Programy Promo Rozrywka

Microsoft wydaje pakiet aplikacji Bing dla WP8: News, Pogoda, Finanse i Sport

Wygląda na to, że panowie z Redmond w końcu zrobili użytek z aplikacji Binga znajdujących się na pecetowym Windows 8 i tabletowym Windows RT. Od wczoraj na Windows Phone 8 ściągnąć można bowiem pakiet Bing Apps w skład, którego wchodzą cztery aplikacje korzystające z możliwości wyszukiwarki Microsoftu: News, Pogoda, Finanse i Sport. Wyglądem w dużym stopniu przypominają one wersje desktopowe i bardzo dobrze, bo te prezentują się całkiem nieźle i idealnie wpisują w design modern/metro nowej rodziny Windows. Czytelność, przejrzystość i dobrze Wam znany minimalizm, to właśnie cechuje wszystkie cztery aplikacje. Trudno też narzekać na ich ogólną użyteczność. Mnie do gustu najbardziej przypadł czytnik newsów i bardzo ładna pogodynka, której niestety brak szerokiego kafla – dziwne niedopatrzenie ze strony MS. Polecam Wam sprawdzić te aplikacje, bo zdecydowanie są one warte tego, by zagościć na Waszych smartfonach z WP8. Poniżej jak zwykle kody QR oraz linki do WPS oraz krótki opis aplikacji ze sklepu:
Bing News
Atrakcyjna, wypełniona zdjęciami aplikacja Wiadomości Bing pozwoli Ci być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi ważnych dla Ciebie kwestii. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja pozwala w prosty sposób wybrać ulubione źródła informacji. Możesz szybko przeglądać nagłówki, przechodzić do szczegółowych omówień ulubionych tematów oraz wyszukiwać najważniejsze wydarzenia dnia w zaufanych, wybranych przez Ciebie źródłach informacji z całego świata.

bingnews1bingnews2

ikona-marketu.pngbing newsbing news qr

 
Bing Pogoda
Aplikacja Pogoda Bing pomoże Ci przygotować się na najbliższe warunki pogodowe dzięki godzinowym, dziennym i 10-dniowym prognozom. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja oferuje atrakcyjne zdjęcia i mapy pogodowe, a jej ustawienia można łatwo dostosować pod kątem śledzenia warunków w wybranych przez Ciebie miejscach. Możesz uzyskać informacje o prognozie na kafelku Live Tile, sprawdzić mapy radarowe oraz przejrzeć historyczne informacje o pogodzie, aby zawsze mieć świadomość tego, jakie warunki napotkasz po drodze. Uwaga: niektóre funkcje mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

bing weather 1bing weather 2

ikona-marketu.pngbing weatherbing weather qr

 
Bing Finanse
Aplikacja Finanse Bing pomoże Ci pozostać na bieżąco z szybko zmieniającą się sytuacją rynkową oraz podjąć przemyślane decyzje finansowe. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do swojego portfela. Możesz przeglądać kolorowe wykresy prezentujące w czytelny sposób codzienne wydarzenia, a także spersonalizować listę obserwowanych pozycji w celu śledzenia portfela.

bing finanse2bing finanse1

ikona-marketu.pngbing finansebing finanse qr

 
Bing Sport
Aplikacja Sport Bing pozwoli Ci w prosty sposób pozostać na bieżąco z wszystkimi dyscyplinami i drużynami, które lubisz. Dzięki tej zaprojektowanej dla systemu Windows Phone aplikacji masz bezpośredni dostęp do ulubionych drużyn. Możesz przeglądać zawartość aplikacji w celu uzyskania omówienia najświeższych wiadomości, wyników, harmonogramów, pozycji, statystyk i nie tylko we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych, a także spersonalizować wyświetlane informacje pod kątem śledzenia lig i drużyn, którymi najbardziej się interesujesz.

bing sport2bing sport1

ikona-marketu.pngbing sportbing sport qr

banner