windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Muzyka i Wideo Programy Promo

App Tester: 1 Stop Clear, Wiztiles, AnTuTu Benchmark

1 Stop Clear – Bezpłatne
Lubicie zasypiać słuchając muzyki? Czasami sam tak robię. Denerwowało mnie to, że nie mogę znaleźć aplikacji do zatrzymania odtwarzania piosenek. Aplikacja 1 Stop Clear nie tylko usuwa pasek odtwarzacza, który wyświetla się po naciśnięciu przycisku Vol +, bądź Vol -, ale także pozwala właśnie wybrać czas po jakim zatrzymane zostanie odtwarzanie muzyki. 1Stop Clear oferuje jeszcze jedną funkcję – pozwala usuwać historię ostatnio odtwarzanych piosenek. Trzeba przyznać, że wywiązuje się ze swoich zadań wyśmienicie.

1stopclear1 stopclear

Ocena: 9/10

ikona-marketu.png1 stop clear ikona1 stop clear qr code

 
Wiztiles – Bezpłatne/ 4.49 zł
Wiztiles jest ciekawą aplikacją, która pozawala na tworzenie spersonalizowanych kafelków prowadzących do różnych opcji. Od stron internetowych do Wi-Fi. Każdy kafelek można przyozdobić zdjęciem, dobrać kolor oraz wybrać motyw. Na słabszych sprzętach Wiztiles wyraźnie przycina i laguje. To duży minus. Niestety nie widzę, by autor aplikacji robił cokolwiek aby zoptymalizować swoje dzieło. Z czasem opóźnienia stały się tak widoczne, że przestałem jej używać. Na nowych telefonach z WP8 opóźnienia są prawie niezauważalne.

wiztiles4wiztiles2

 
Ocena: 6/10
Wersja darmowa:

ikona-marketu.png  wiztileswiztiles qr

Wersja płatna:

ikona-marketu.png  wiztiles wiztiles pro qr

 
AnTuTu Benchmark – Bezpłatne
I na koniec coś dla osób, które chcą przetestować swoje telefony. AnTuTu jest znany chyba wszystkim androidowcom interesujących się technologiami, jest to najpopularniejszy mobilny benchmark. Nasz telefon poddawany jest serii morderczych testów sprawdzających dokładnie wszystkie parametry. Jak informuje autor, wymogi MS sprawiły, że wyniki telefonów z WP różnią się od Androidowych. Sam zauważyłem brak testów grafiki 3D.

an tutuantutu

Ocena: 8/10

ikona-marketu.png antutu ikonaantutu qr code