windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Samsung

Nowa odsłona ATIV (S) dostępna na polskim rynku we wrześniu

Samsung nigdy nie miał zbyt dobrej opinii wśród użytkoników Windows Phone, głównie dlatego, że mając tak olbrzymi potencjał lekceważy klientów, którzy czekają na produkty z systemem Microsoftu. Czyżby jednak w ostatnim czasie coś drgneło i sytuacja miała się zmienić? Niedawno donosiliśmy, że Samsung Zone w miarę regularnie powiększa się o nowe aplikacje i przegnonił już nawet HTC Apps. W amerykańskim Sprint pojawił się na wyłączność ATIV S Neo (lekko zmodyfikowany ATIV S) a teraz rzecznik Samsunga w Polsce rzecze: 20.08 pokażemy nową odsłone Ativ. Nie do końca wiemy co ma oznaczać określenie nowa odsłona. Czyżbyśmy mieli dostać nie tak do końca ekskluzywny wariant Neo, czy może mówimy już o kolejnej drugiej generacji ATIV (S). Jeśli tak to Koreańczycy znowu prześcignęliby Nokię – w ubiegłym roku bowiem jako pierwsi pokazali smartfona z WP8… szkoda, że reszta ich działań nie była już tak spektakularna. Dla przypomnienia Nokia planuje ważną konferencję w dniach 26-27.09.
ativ s polska
Zastanawiam się teraz co takie oświadczenie z Twittera może oznaczać. Czyżby Samsung chciał na poważnie zainteresować sie WP8 i „centrala” chciała wyłożyć więcej kasy na stworzenie oddziałów odpowiedzialnych za urządzenia z WP? Czy to może znowu jakaś próba prześcignięcia Finów i pstryczek w nos?
A tak na marginesie ATIV S, to w tym momencie chyba jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów z WP8 – na Allegro można go zgarnać w cenie ok. 900-1000 zł, co za taki sprzęt jest kwotą bardzo ciekawą.
Michał Załęcki dzięki za info 🙂