windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Promo

Niespodziewane resety Lumii 925 – czy to problem tylko tego modelu?

WMPU donosi, że część użytkowników, zwłaszcza tych którzy zakupili Lumię 925 u amerykańskiego T-Mobile skarży się na samoistne resetowanie się urządzenia. Nie jest to pierwszy taki przypadek, bo na początku również 920-stka miała z tym problem. Zreszta wydaje się on dotyczyć nie tylko Lumii; część z Was mogła doświadczyć również resetów w przypadku 8X od HTC. To skłania do myślenia, że może nie Finowie a sam Microsoft może być „winny,” i wada dotyczy ich części oprogramowania. WMPU przeprowadza ankietę dotyczącą tylko L925 a my pójdziemy o krok dalej, pytając Was jak wygląda sytuacja w przypadku Waszych windowsphonów – nie ważne jakiego producenta, byleby z WP7 lub 8.
Tak na chwilę obecną wygląda sytuacja w przypadku L925 (zdjęcie zostanie uaktualnione po zakończeniu głosowania)
wmpu l925
Zawsze byłem (i nadal jestem) obrońcą stanowiska, że WP to niezwykle stabilny system i niespodziewane resety czy „zwiechy” raczej go nie dotyczą. Pogląd, przy którym obstaję nie wziął się bynajmniej stąd, że wypada powtarzać to co mówią inni a z moich osobistych, ponad dwuletnich doświadczeń z tym systemem. Przez moje ręce przeszła masa smartfonów z WP z oprogramowaaniem od NoDo (WP7) po GDR2 (WP8) i powyższe problemy owszem występowały, ale na tyle rzadko, że uznać je mogę jedynie za marginalne, zwłaszcza na tle innych mobilnych systemów z jakich korzystałem.
wp8 error
Bardzo ciekawi mnie zatem jakie są Wasze doświadczenia z WP – czy potwierdzą ogólnie panujący pogląd, że stabilność to ogromna zaleta systemu MS, czy może nie będzie tak kolorowo jak nam się wszystkim wydaje? Głosujcie i komentujcie.


survey software