windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Promo

Zainstaluj update Amber łatwiej z pomocą Nokia Software Updater

UPDATE: Długo przez nas oczekiwany update Amber będący połączeniem GDR2 i poprawek Nokii jest już dostępny na serwerach Finów dla części Lumii, ale jego oficjalne rozsyłanie przez OTA jeszcze się nie zaczęło. We wcześniejszym artykule Łukasz pokierował Was do djstonki na forum .pl, gdzie znajdują się szczególowe poradniki pozwalające wykorzystać pakiet Nokia Care Suite do aktualizacji telefonu. Jeśli jednak ktoś z Was ma z tym sposobem problemy, może spróbować aktualizacji również za pomocą znacznie prostszego i bardziej przyjaznego, zwłaszcza „niezorientowanym w temacie”, programu Nokia Software Updater (link na dole strony). Sam kilka minut temu z powodzeniem zaktualizowałem nim swoją 820-stkę.
nsu1 nsu2
Program jest bajecznie prosty i w zasadzie prowadzi Was cały czas „za rączkę.” Wygląda na to, że na razie  Amber pobrać można dla:

  • Lumii 920
  • Lumii 820
  • Lumii 620

Takie przynajmniej na chwilę obecną mamy informacje, to jednak może się zmienić w każdym momencie, dlatego wdzięczni będziemy za wszelkie info od osób posiadających również inne modele Lumii.

NSU DOWNLOAD 3.0.8 (kliknij na obrazek)

nsu logo

UPDATE: Najwyraźniej Nokia niezbyt „ucieszyła” się z naszego zainteresowania aktualizacją przez NSU i chwilowo ten sposób nie działa. Pozostaje powrót do NCS albo czekanie na oficjalny update przez OTA, tudzież wznowienie tego przez NSU.