windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Promo

Konkurs: Opaska-budzik ZBand do zgarnięcia

UPDATE: Przypominamy, że dzisiaj upływa termin nadsyłania prac/artykułów w konkursie, w którym do zgarnięcia jest opaska ZBand!
Niedawno, na łamach naszego portalu pojawiła się recenzja całkiem ciekawego gadżetu jakim jest ZBand – opaska służąca jako budzik wibracyjny. Całość recenzji znajdziecie TUTAJ. Dzięki uprzejmości współtwórcy i współproducenta tego urządzenia, Paula Griffina, mieliśmy nie tylko możliwość przetestowania tego urządzenia, ale też otrzymaliśmy od niego jeden egzemplarz, który ma być prezentem dla któregoś z naszych czytelników. Do zgarnięcia jest wersja biała, która muszę przyznać prezentuje się nadzwyczaj ładnie. Co zrobić aby stać się jej właścicielem? Naprawdę nic trudnego, wystarczy tylko:
1. Napisać krótką recenzję (maksymalnie 400-500 słów) Waszej ulubionej aplikacji lub gry dostępnej na Windows Phone oraz przesłać na adres: konkurs@windowsowo.pl
2. Każda osoba może wysłać więcej niż jeden tekst, ale nie liczy się ilość tylko jakość – nagroda przyznanie zostana za JEDEN najlepszy tekst, a nie ich wspólną liczbę. Wysyłając ich więcej, możecie jednak zwiększyć swoje szanse. Im bardziej kreatywna recenzja (grafika, wideo, itp) tym lepiej dla Was 🙂
3. Prace nadsyłać można do 24 sierpnia 2013. Zwycięzcę poinformujemy oczywiście mailowo, a jego tekst ukaże się na łamach portalu wraz z informacjami o rozwiązaniu konkursu, które nastąpi 1 września.
4. Z przyczyn oczywistych w konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z portalem windowsowo.pl.
5. Biorąc udział w konkursie zgadzacie się na publikację/wykorzystanie Waszego tekstu, nawet jeżeli nie będzie przyznana za niego nagroda.
6. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
A oto i wspomniany ZBand:
DSC00233

Życzymy wszystkim powodzenia

Redakcja windowsowo.pl