windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Muzyka i Wideo News Programy

Radio Zet ma już swoją aplikację na Windows Phone (7 i 8)

W ubiegłym tygodniu do sklepu Microsoftu trafiła aplikacja kolejnej z polskich stacji radiowej – tym razem popularnej „Zetki.” Po krótkim obcowaniu z tym produktem muszę powiedzieć, że jest całkiem OK, nie tak dobrze jak w przypadku RMF FM, ale co najmniej przyzwoicie. Podobać na pewno może się przyjemna dla oka i całkiem przejrzysta szata graficzna, w której bez trudu się odnajdziemy. U dołu znajdują się wszystkie dostępne działy:

  • Radio Zet – aktualna audycja/temat na antenie wraz z komentarzami
  • Muzyka – kanały muzyczne, np. Zet Kids, Zet Hot, Zet Rock, Zet do biegania, itp
  • Wiadomości – krótki tekst i zdjęcia (nie zauważyłem możliwości oglądania wideo, bezpośredniego przejścia do danego artykułu w IE, ani też przeglądnięcia starszych artykułów, jest za to powiększanie czcionki) 
  • Podcasty – dostęp do najważniejszych materiałów dźwiękowych z audycji takich jak np. Gość Radia Zet, Życie podsłuchawki, Nosel kręci i wielu innych
  • Więcej(Twoje Konto i Konkursy)

radio zet1radio zet2radiozet3

Jak napisałem powyżej, ogólnie apka na jakąś czwórke, może nawet z plusem, jest bowiem do poprawienia kilka mniej lub bardziej irytujących błędów, jak chociażby problemy ze wznowieniem audycji po pauzie, niskiej rozdzielczości, często rozmazane obrazki.,nie wspominając już o irytującej 15 sekundowej reklamie Lotto z Conrado Moreno (dobrze, że tym razem nie na skuterze :P), którą obowiązkowo trzeba „odsłuchać”. Poza tym w miarę OK.
Oto opis aplikacji z WPS:
Radio ZET to aplikacja, dzięki której możesz być w kontakcie z Radiem ZET, słuchać programów, muzyki oraz muzycznych kanałów tematycznych.
Słuchaj swojej ulubionej stacji w telefonie, gdziekolwiek jesteś i kontaktuj się z ulubionymi prowadzącymi, komentując tematy dnia. Radio ZET to największe hity i Twoje ulubione programy: Dzień Dobry Bardzo, Nie Do Zobaczenia, Świat Według Blondynki i Gość Radia ZET. Prowadzą je najbardziej rozpoznawalne osobowości radiowe w Polsce: Monika Olejnik, Beata Pawlikowska, Marek Starybrat oraz Marzena Chełminiak.
Radio ZET to również źródło najświeższych, rzetelnych i sprawdzonych wiadomości. O pilnych wydarzeniach możesz dowiadywać się jako pierwszy z powiadomień Hotnews. Zakładka Wiadomości zawiera najciekawsze informacje z Polski i ze świata.
W aplikacji nie mogło zabraknąć integracji z Facebookiem i Twitterem. Informuj znajomych, czego aktualnie słuchasz!
Lista funkcjonalności:
Słuchanie Radia ZET online,
Kontakt ze studiem
Hotnews – wiadomości o pilnych wydarzeniach
Ponad 20 kanałów muzycznych (m.in. Dance, PL, Hits, Love, Party),
Informacja o granych utworach,
Ulubione – dodawanie, zarządzanie, alarmowanie,
Pełna integracja z Facebookiem i Twitterem,
Kanał informacyjny Radia ZET,
Podcasty (słuchanie online, subskrypcja w iTunes),
Działanie w tle, wysoka wydajność i stabilność działania.

ikona-marketu.pngradio zetradio zet qr

Kamil kolejny raz gracias za podrzucone info 🙂
banner