windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Photo Programy

Samsung wydaje 4 ekskluzywne aplikacje na swoje smartfony z WP8

Nie da się ukryć Samsung nie ropieszcza nas liczbą smartfonów z WP8, mimo iż możliwości do tego z pewnością ma. Jeśli natomiast przyjrzymy się kącikowi Samsung Zone w WPS wcale nie jest tak źle, mało tego, w ostatnim tygodniu trafiły do niego 4 nowe aplikacje. Nie są to może jakieś spektakularne pozycje, ale niektóre z nich z pewnością mogą się przydać.

Manga Camera – pozwala tworzyć rysunkowe wersje zdjęć i co ciekawe efekty możemy oglądać w czasie rzeczywistym a nie tylko stosować filtry na uchwyconych wcześniej zdjęciach. Aplikacja pozwala również ściągać różnego rodzaju dodatki i „nakładać” je na zdjęcia.

manga camera1mangacamera2

ikona-marketu.pngmangacameramanga camera

 
Paper Artist – aplikacja bardzo podobna do tej opisanej powyżej, z tym że oferuje większy wybór filtrów i ogólnie większe możliwości edycji zdjęć. Podobnie jak MC mamy do dyspozycji podgląd „na żywo.”
paper artist2

ikona-marketu.pngpaper artistpaper artist qr

 
Video Trimmer – jak nazwa sugeruje aplikacja służy do wycinania wybranych fragmentów wideo. Podobną aplikację wydała niedawno Nokia.
video trimmer1

ikona-marketu.pngvideo trimmervideo trimmer qr

 
App Folder – zdecydowanie najciekawsza aplikacja ze wszystkich prezentowanych, daje nam ona możliwości grupowania aplikacji i skrótów do ustawień. Dzięki niej z łatwością uporządkujemy kafelki. W aplikacji App Folder możemy wybierać aplikacje lub skróty do ustawień i zarządzać katalogami.

app folder2app folder1

ikona-marketu.pngapp folderappfolder qr

Źródło:WMPU