windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

HTC Mozart 7 juz w Orange

Od 16 grudnia w ofercie Optymalnej Orange dla Firm można kupić HTC 7 Mozart, pierwszy telefon z systemem operacyjnym Windows ® Phone 7. Można go kupić nawet za złotówkę w Salonach Firmowych oraz w sklepie internetowym na www.orange.pl

Wprowadzenie do oferty Orange telefonu z nową platformą opracowaną przez Windows jest jednym z wyników blisko ośmioletniej współpracy obu firm. Orange jest kluczowym partnerem Microsoft w dystrybucji urządzeń Windows ® Phone 7. Na polskim rynku HTC 7 Mozart jest dostępny wyłącznie w Orange.

HTC 7 Mozart oprócz solidnej konstrukcji, stylowego wyglądu i funkcji biznesowych, na przykład Microsoft® Office Mobile czy klient e-mail, zapewnia wygodę użytkowania dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie.

Dzięki odtwarzaczowi multimedialnemu – Zune i wykorzystaniu technologii Dolby Mobile oraz SRS WOW HD™ dostarcza najwyższej klasy wirtualnego dźwięku dookólnego podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Intergracja z Microsoft Zune pozwala także na wygodną synchronizację bibliotek multimediów pomiędzy urządzeniem a komputerem PC.

Użytkownicy z pewnością docenią także bardzo dobry wyświetlacz 3,7 cala oraz wspierany ksenonową lampą błyskową, 8 Mpix aparat fotograficzny umożliwiający kręcenie filmów HD. Internautów ucieszy szybkość dostępu do mobilnego internetu w technologii HSDPA – do 7,2 Mb/s oraz HSUPA do 2 Mb/s. Jej uzupełnieniem jest aplikacja SNS odpowiadająca za integrację telefonu z serwisem Facebook w sposób dotychczas niespotykany w telefonach opartych na innych systemach operacyjnych.

Ceny telefonów w różnych taryfach możecie znaleźć na stronie orange.pl
http://biuroprasowe.tp.pl/pl/pr/175786/htc-7-mozart-pierwszy-telefon-z-windows-phone-7-juz-w-orange?changeLocale=PL