windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Aplikacja pogodowa od TVN Meteo dla WP7 i WP8

Pogodynek podobnie jak i aplikacji graficznych w WPS raczej dostatek, ale jeśli wydaje ją ktoś taki jak, np. nasz TVN Meteo, to grzechem byłoby o tym nie wspomnieć, zwłaszcza, że ich propozycja to całkiem nieźle wykonany program. Jak zobaczyć możecie na poniższych zrzutach ekranowych strona główna dostarcza wszystkich najważniejszych informacji pogodowych dla wybranej/wybranych przez nas uprzednio lokalizacji. Oprócz aktualnych warunków możemy przejrzeć również prognozę na najbliższe godziny lub na najbliższe 14 dni a także nieco poczytać lub pooglądąć – wszystkie materiały naturalnie pochodzą ze strony internetowej TVN Meteo.

wp_ss_20130731_0003wp_ss_20130731_0004wp_ss_20130731_0006Nie zabrakło też istoty Windows Phone czyli możliwości przypinania aktualizujących się dynamicznych kafelków, które dostępne są w trzech rozmiarach, z czego ostatni, najszerszy imponuje ilością informacji – niektórzy powiedzą, że może jest tam nieco zbyt tłoczno, ale można się przyzwyczaić. Ogólnie aplikacja TVN-u sprawia bardzo pozytywne wrażenia a działy z informcjami dodatkowo dodają jej użyteczności. Z pewnością warto się nią zainteresować.

wp_ss_20130731_0005wp_ss_20130731_0007wp_ss_20130731_0001

Oto opis aplikacji z WPS:

Darmowa aplikacja pogodowa TVN Meteo dostarcza dane pogodowe z 80 000 miejscowości w Polsce i na świecie.
Posiada wiele przydatnych funkcji – umożliwia m.in. zdefiniowanie listy miejscowości, dla której chcemy otrzymywać bieżące informacje o pogodzie. Informuje m.in. o temperaturze odczuwalnej, zachmurzeniu i opadach, prędkości wiatru oraz ciśnieniu.
Oprócz aktualnych warunków, możesz również sprawdzić prognozę na najbliższe 24 godziny oraz prognozę długoterminową – na najbliższe 15 dni. Dodatkowo dane pogodowe z Twojej miejscowości możesz mieć zawsze pod ręką, dopinając aplikację w postaci kafla możesz do ekranu startowego. Aplikację wzbogacają najświeższe informacje i wideo z prognozą pogody.
Możliwości wyboru i wyszukiwania w Twoim telefonie są identyczne, jak w portalu pogodowym tvnmeteo.pl.

ikona-marketu.pngtvnmeteotvn meteo qr

Kamil dzięki za info 🙂

banner