windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Muzyka i Wideo Narzędzia Programy Promo Przegląd Marketplace

AppTester: Youtube HD, Notility, Tuba FM

Witam Was ponownie. Dzisiaj bez zbędnych ceregieli i specjalnego wstępu zapraszam do kolejnego zestawienia ciekawych aplikacji w AppTestrze.
You Tube HD – Bezpłatne
Gdy App Tester debiutował opisywałem płatny klient YT – Metrotube. W jednym z komentarzy „Paweł” pisał o You Tube HD. Postanowiłem go więc przetestować. Aplikacja jest BARDZO podobna do Metrotube. Mamy tu zakładkę z najlepszymi filmami ułożoną dokładnie tak jak w MT a po zalogowaniu dostaniemy zakładkę subskrybcji. Ekran który widzimy podczas oglądaniu filmu jest niemal idealna kopią tego z MT. Bardzo spodobala mi się możliwośc pobierania filmów w tle. Wcześniej, gdy chciałem pobrać kilka filmów musiałem czekać aż pobierze się jeden, a następnie własnoręcznie włączyć pobieranie drugiego – w YT HD wystarczy wyznaczyć listę wideo do pobrania, a aplikacja pobierze je automatycznie.

yt   hdyt hdyt  hd

Aplikacja jest stabilna, jeszcze ani razu nie spotkałem się z przypadkiem zawieszenia. Największą zaletą You Tube HD jest darmowość. Nie podoba mi się jednak takie „wzorowanie” na konkurencji. Dlatego ocena będzie niższa 😛

Ocena: 7+/10

ikona-marketu.png6ab0392d-5fdf-412b-b1cf-9a6aae22112dyt hd qr

 
Notility – Bezpłatne
Notility pozwala w świetny sposób zarządzać swoimi notatkami. Dzięki niej możecie teraz w łatwy sposób pisać, przypinać, edytować i ozdabiać kafelki z notatkami. Oprócz podstawowych wersji kolorystycznych na standardowej ikonce z OneNote może znajdować się tylko tytuł. Tutaj możemy umieszczać całe teksty (oczywiście w odpowiednim rozmiarze – jeżeli ktoś wybierze największą czcionkę to niech się potem nie dziwi, że wszystko sobie „popsuł”). Musze przyznać, że kafelki ozdobione w taki sposób wyglądają naprawdę fajnie. Zresztą rzućcie okiem na poniższe screeny.

251683eb-1a8a-4bd7-9166-baec9ceb212ae72482bc-ca30-493e-8509-3358a60521ef52aba284-2b55-4f93-8ecb-b6f34340edc4

Tak jak zwykle, aplikacja pana Patricka Toonen’a jest klasą samą dla siebie. Wykonanie jest idealne – nic się nie przycina, nie ma spadków płynności.

Ocena: 9/10

ikona-marketu.pngnotilitynotility qr

 
Tuba FM –  Bezpłatne
Tuba FM to jedna z najpopularniejszych polskich internetowych stacji radiowych. Tym bardziej ucieszyłem się dy zobaczyłem tą aplikację w sklepie. Oprócz oczywistego słuchania radia, Tuba FM umożliwia także przeglądanie oraz ustanowienie powiadomień z najnowszymi newsami ze świata showbiznesu. Radia posegregowane są na poszczególne kategorie, więc łatwo będzie Wam znaleźć swojego ulubionego wykonawcę, czy gatunek muzyki. Dodatkowo wprowadzono radia odpowiadające za poszczególne lata w muzyce. Chcesz posłuchać starych hitów z lat 50? Nie ma sprawy. Gdy znudzą się Wam komercyjne radia możecie wybierać w szerokiej gamie stacji stworzonych przez użytkowników-amatorów.

tuba3tubatuba2

Tuba FM działa stabilnie, jednak jeżeli chcecie słuchać muzyki z jak najlepszą jakością polecam łączenie się przez Wi-Fi. U mnie podczas słuchania przy sieci 3G potrafiły występować lekkie przycięcia

Ocena: 8/10

ikona-marketu.pngtubafmtuba fm