windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Nokia Promo Urzadzenia

Lumia 1020 unboxing, pierwsze wrażenia, sample zdjęć

Nie tak dawno swoją premierę miała fotograficzna Lumia 1020, która przynajmniej  u mnie nie wywołała jakiegoś dużego „efektu WOW.” A nie wywołała go nie dlatego, że jest telefonem nieciekawym, problem tkwił w tym, że już na długo przed premierą wiedzieliśmy niemal wszystko: od wyglądu po najważniejszy element tego smartfona, czyli 41 MP aparat. Trudno więc udawać w takiej sytuacji zaskoczenie.
Dla zainteresowanych mamy dzisiaj nie tylko wideo z rozpakowania tego modelu, który dostępny jest już w amerykańskiej sieci AT&T, ale też krótkie przemyślenia redaktora WPCentral oraz oczywiście kilka przykładowych zdjęć jakie jest w stanie uchwycić najnowsza Lumia.

Nokia Lumia 1020 Unboxing

 

Nokia Lumia 1020 Sample (aby ściągnąć zdjęcia w pełnej rozdzielczości kliknij TUTAJ)

1020 sample 21020 sample lumia 10204

1020 sample 5 1020 sample 3

Nokia Lumia 1020 – pierwsze wrażenia

 
W sferze mobilnej fotografii Nokia jasno pokazuje, że nie ma sobie równych i deklasuje konkurencję, która w pewnych aspektach nie mogła dogonić nawet starszej 920-stki. Jeśli zaś chodzi o sam telefon, odnoszę wrażenie, że dokonała się tutaj jedynie mała ewolucja; wielkich zmian w stosunku do poprzednika czyli modelu 920 próżno szukać. O tym jak to jest naprawdę na własne oczy mam nadzieję uda się nam przekonać początkiem jesieni kiedy to L1020 powinna trafić do Polski.

Źródło: WPCentral